Редуктор Diego Gold 180 — 240 kW

KME Diego Gold 180-240

Редуктор Diego Gold 180 — 240 kW — сучасний елемент ГБО системи вашого автотранспортного засобу. Висока надійність і стійкість до будь-якого виду забруднень гарантують тривалий термін експлуатації агрегату. Редуктор Дієго Голд 180 — 240 kW купити який ви можете на цій сторінці, ефективно перетворює зріджений стан газової суміші в газоподібне, нормалізує показники тиску навіть при різкій зміні режиму роботи двигуна. Зроблено в Польщі, має гарантію від виробника 12 місяців.

Редуктор газовий KME застосовують в системах розподіленого вприску газу. Тільки для установок на пропан. Має високі показники потужності, здатний відпрацьовувати навіть на дуже потужний двигун. Оснащений надійним металевим корпусом, маючи при цьому невеликі габаритні розміри. У комплект входить фільтр, який приєднують до редуктора за допомогою перехідника. Фільтруючий елемент необхідно замінювати через кожні 8-10 тисяч кілометрів пробігу.

Редуктор має вхід під 8 мм трубку. Різьба М12. Для приєднання трубки 6 мм буде потрібно спеціальний перехідник. 2 штуцери виходу газу виготовлені з латуні, під рукав 12 мм. Штуцери на тосол під рукав 16 мм і велика камера підігріву забезпечать безперебійну і тривалу роботу редуктора. Гумові шланги прикріплюють за допомогою хомутів. На корпусі також розташований вакуумний штуцер і регулювання тиску виходить з редуктора газу. Котушка 12 Вольт забезпечує закриття і відкриття подачі газу в редуктор. Вона реагує на сигнал перемикача виду палива в салоні автомобіля. У звичайному стані вона відключена, і не пропускає газ з балона.

У редукторі 2 штуцери виходу газу, тому до нього необхідно купувати фільтр тонкого очищення з 2 входами, або 2 фільтра по 1 входу. Такі фільтра необхідно міняти разом з фільтрами грубої очистки.

Прекрасно підійде для роботи з рампами форсунок: Valtek, OMVL, Hana, RAIL, Matrix, Alex, LPGTECH і багатьма іншими.

Газовий редуктор KME Diego Gold досить популярний на українському ринку, так як прекрасно тримає вихідний тиск, довговічний, компактний і при цьому всьому має досить невисоку вартість.

Комплектація:

  • редуктор;
  • Фільтр грубої очистки;
  • Перехідник для з’єднання фільтру і редуктора;
  • Кронштейн кріплення;
  • Гайка, бочонок для трубки 8 мм;
  • Болти, гайки, шайби для кріплення редуктора;
  • Роз’єм під котушку.