Вибір обладнання

Десятки виробників контролерів, редукторів, форсунок, рукавів, трубок і інших комплектуючих з Польщі, Франції, Нідерландів, Білорусі, і звичайно ж сонячної Італії. Одні кращі, інші дешевші, одні надійніші, інші не дуже.

Кожен автовласник, який вирішив встановити газобалонне обладнання на свій автомобіль, хоче, щоб воно працювало в першу чергу безпечно і надійно, не відчувати різницю між роботою автомобіля на газі і на бензині, і не витрачати свій час на наступні настройки встановленого ГБО.

Ми підберемо оптимальне обладнання для вашого автомобіля, з урахуванням марки, моделі, року випуску, та бюджету на переобладнання.

Підбираючи обладнання ми так само враховуємо потужність мотора, тип впорскування, складність автомобільної електроніки, і інші параметри роботи бензинової системи.

Так само як і наші клієнти, ми зацікавлені в безпеці і надійності встановленого обладнання, щоб не витрачати потім свого часу і час клієнта на усунення недоробок і постійні налаштування та регулювання. Тому ми пропонуємо нашим клієнтам тільки обладнання яке добре зарекомендувало себе, таких виробників як EUROPEGAS, STAG, ZENIT, KME, TOMASETTO, GURTNER, VALTEK, RAILGAS, HANA, OMVL.
Детально ознайомитись з обладнанням яке ми пропонуємо для встановлення Ві можете в розділі Комплектуючі.