Встановлення ГБО на автомобіль Volkswagen Polo

Volkswagen Polo седан — автомобіль В класу, розроблений компанією Volkswagen, для ринку СНД і Азії, і є модифікацією Volkswagen Polo 5. Даний автомобіль має двигун об’ємом 1,6 літра, потужністю 105 к.с.
На автомобіль встановлений тороидальний балон місткістю 47 літрів, Мультиклапан Tomasetto, клас А, ВЗУ в бампер, редуктор Tomasetto Alaska, Форсунки Hana H2000, в одиночному виконанні, що дозволило максимально близько розташувати їх до впускного колектора, комплект електроніки 4 покоління OSCAR-N MINI SAS
При монтажі балона технічні отвори були оброблені і замазані, для запобігання їх від корозії, на фото нижче видно, як вдало збереглося корисний простір, в яке був встановлений заводський ящик для зберігання інструментів, домкрата, балонного ключа.
Термопластіковая трубка використовувана як магістральний трубопровід рідкої фази газу, виробництва EuropePlast, покладена максимально уздовж заводської паливної магістралі, під пластиковим захистом днища.
Редуктор Tomasetto Alaska підключений до системи охолодження двигуна паралельно радіатора грубки, що забезпечить швидкий прогрів редуктора до робочої температури і максимально швидкий перехід мотора на газ.
Форсунки форсунки Hana H2000 поодинокі встановлені практично впритул до впускного колектора, це дозволить мотору оптимально працювати на газі, виключить провали і нівелює різницю меду роботою мотора на бензині і роботою мотора на газі.
В якості контролера був встановлений комплект електроніки 4 покоління OSCAR-N MINI SAS, що має функцію автоадаптаціі SAS Self-Adaptive System. Проводка від контролера покладена уздовж заводської проводки мотора, скручування обтиснуті і герметизовані термоусадкой, після чого замотані спеціальної ізоляційною стрічкою.
Після монтажу системи автомобіль був заправлений газом, всі з’єднання перевірені, щоб виключити витоку, проведена автокалібровка, і настройка автомобіля в русі, після якої мотор працює рівно, без перебоїв, провалів і помилок.

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *